Helyszín: Ferences kert - Történelmi témapark
Időpont: 2018. július 03., 00:00
Címkék:
megosztás facebook-n

A Szurkolói Kertben a Foci VB egyenes kiesési szakaszának mérkőzéseit nézhetjük 800 m2-es sörsátorban, nagyméretű (12-15 m2) LED falon, professzionális hangosítással, minőségi vendéglátással, sörpados, nyugágyas, plázsos berendezéssel.

A szurkolói, munkahelyi közösségeknek, csoportoknak módjukban áll előre lefoglalt helyeken, mini teraszokon szórakozva szurkolni.

A mérkőzéseket beszélgetésekkel, elemzésekkel vezetjük fel neves közéleti és sportoló vendégek részvételével. Tervezett beszélgető partnerek: volt és jelenlegi Haladás játékosok, foci rajongó zenészek, színészek, közéleti személyiségek.

A sörsátor mellett képzett animátorok vezetésével sportjáték, ügyességi játékok várják vendégeinket. Focihoz kapcsolódó versenyeket rendezünk ajándékokért, élő asztali foci kicsiknek és nagyoknak.

Játszóházakkal, kézműves foglalkozásokkal várjuk az érdeklődőket, hogy a családok minden tagja találjon magának megfelelő elfoglaltságot, amíg apa vagy anya meccset néz!

KÖZVETÍTÉSEK:

Nyolcaddöntők:

Július 3., kedd.:

16:00: Svédország – Svájc (Szentpétervár)

20:00: Kolumbia – Anglia (Moszkva, Szpartak Stadion)

Negyeddöntők:

Július 6., péntek:

16:00: Uruguay – Franciaország  (Nyizsnyij Novgorod) (1.)

20:00:  Brazília – Belgium (Kazany) (2.)

Július 7., szombat:

16:00: F1/E2 – H1/G2 (Szamara) (3.)

20:00: Oroszország – Horvátország (Szocsi) (4.)

Elődöntők:

Július 10., kedd:

20:00: 1. negyeddöntő győztese – 2. negyeddöntő győztese (Szentpétervár)

Július 11., szerda:

20:00: 4. negyeddöntő győztese – 3. negyeddöntő győztese (Moszkva, Luzsnyiki Stadion)

A 3. helyért:

Július 14., szombat:

16:00: Az elődöntő vesztesei (Szentpétervár)

Döntő:

Július 15., vasárnap:

17:00: Az elődöntő győztesei (Moszkva, Luzsnyiki Stadion)

A Szurkolói kert  ingyenesen látogatható!