AGORA GYERMEK ÉS IFJÚSÁGI MŰVÉSZETI FESZTIVÁL 2018

EREDMÉNYEK

 

ALSÓ TAGOZATOS VERS ÉS PRÓZAMONDÁS KATEGÓRIA

I. helyezés:

Simon Barnabás

Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola 3.o.

 

Kovács Kincső

Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és AMI 2. o.

 

II. helyezés:

Merklin Máté

Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola 2.o.

 

III. helyezés:

László Luca Sára

Paragvári Utcai Általános Iskola 4. o.

 

Sallay Roland

Dr. Nagy László EGYMI, Kőszeg 4. o.

 

Különdíj:

Horváth Csanád

Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és AMI 3. o.

 

ALSÓ TAGOZATOS NÉPDAL KATEGÓRIA

I. helyezés:

Dragovics Imola

Oladi Általános Iskola, 1. o.

 

III. helyezés:

Horváth Krisztofer

Dr. Nagy László EGYMI, Kőszeg 2. o.

 

 

ALSÓ TAGOZATOS MODERN ÉS MAI TÁNC KATEGÓRIA

I. helyezés:

Németh Hunor Dénes- Varga Ramóna Linda

Nyitra Utcai Általános Iskola, 2. o.

 

Dance Jam Tánccsoport 4.o.

Béri Balog Ádám Általános Iskola, Kőszeg

 

II. helyezés:

Dance Jam Tánccsoport 2.o.

Béri Balog Ádám Általános Iskola, Kőszeg

 

III. helyezés:

Derkó 2.b.

Dekovits Gyula Általános Iskola

 

 

ALSÓ TAGOZATOS EGYÉB KATEGÓRIA

I. helyezés:

Tengelics Ákos

Gothard Jenő Általános Iskola, 4.o.

 

II. helyezés:

Nyuszi csoport

Nyitra Utcai Általános Iskola, 1. o.

 

Reményik 1.a.

Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és AMI 1. o.

 

Különdíj:

Iszak Bence

Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola 4.o.

 

FELSŐ TAGOZATOS NÉPDAL, NÉPZENE KATEGÓRIA

I. helyezés:

Tanke Zice- Vékony Húrok Tamburazenekar

Szentpéterfai Horvát-Magyar Kéttannyelvű Nemzetiségi Általános Iskola

 

Különdíj:

Kiss Vivien

Paragvári Utcai Általános Iskola 8. o.

 

FELSŐ TAGOZATOS PRÓZAMONDÁS KATEGÓRIA

I. helyezés:

Janzsó Ádám

Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, 8.o.

 

II. helyezés:

Harkány Júlia

Bersek József Általános Iskola, Kőszeg 5.o.

 

Desics Bettina

Bersek József Általános Iskola, Kőszeg 5.o.

 

 

FELSŐ TAGOZATOS VERS KATEGÓRIA

I. helyezés:

Gubián Ádám

Nyitra Utcai Általános Iskola, 8.o.

 

II. helyezés:

Agócs Attila

Bárdos László Gimnázium, Tatabánya 7.o.

 

FELSŐ TAGOZATOS EGYÉB KATEGÓRIA

I. helyezés:

„Nemismerjükakanabiszt” Színjátszó Csoport

Bárdos László Gimnázium, Tatabánya 8.o.

 

III. helyezés:

Színjátszó csoport

Nyitra Utcai Általános Iskola, 6. o.

 

 

FELSŐ TAGOZATOS MODERN ÉS KORTÁRS TÁNC KATEGÓRIA

I. helyezés:

Gubián Ádám- Karvalics Rebeka

Nyitra Utcai Általános Iskola, 8.o.

 

II. helyezés:

Dance Jam Tánccsoport 5-6. o.

Béri Balog Ádám Általános Iskola, Kőszeg

 

III. helyezés:

Baráth Blanka, Tulok Laura- Dance Jam Tánccsoport

Béri Balog Ádám Általános Iskola, Kőszeg 6.o.

 

Dorner Gréta - Dance Jam Tánccsoport

Béri Balog Ádám Általános Iskola, Kőszeg 8.o.

 

 

FELSŐ TAGOZATOS MAI DAL KATEGÓRIA

I. helyezés:

Pagano Loretta

Brenner János Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium 8.o.

 

II. helyezés:

Pataki Péter- Hoffman Noémi

Bárdos-Mikes Kelemen Gimnázium, Tatabánya 8.o.

 

III. helyezés:

Kiss Vivien

Paragvári Utcai Általános Iskola, 8.o.

 

KÖZÉPISKOLÁSOK MAI DAL KATEGÓRIA

I. helyezés:

Werderits Ivett

SzOSzSzC Kereskedelmi és Vendéglátó Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

 

II. helyezés:

Cséri Alexandra

Vasvári Zenei Ami, 9. o.

 

III. helyezés:

Melega Júlia

Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium, 11.o.

 

KÖZÉPSIKOLÁSOK MODERN ÉS KORTÁRS TÁNC KATEGÓRIA

I. helyezés:

Dance Jam Tánccsoport- Egyetlen pillanat

Béri Balog Ádám Általános Iskola, Kőszeg

 

II. helyezés:

Hanák Rebeka - Dance Jam Tánccsoport

Béri Balog Ádám Általános Iskola, Kőszeg 9.o.

 

KÖZÉPISKOLÁSOK EGYÉB KATEGÓRIA

Különdíj:

Novák Dávid

SzOSzSzC Kereskedelmi és Vendéglátó Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium 12. o.

 

Szabó Laura

SzOSzSzC Kereskedelmi és Vendéglátó Szakgimnázium 10. o.