ONLINE AGORA GYERMEK ÉS IFJÚSÁGI MŰVÉSZETI FESZTIVÁL 2020

ÓVODÁSOK ÉS ALSÓ TAGOZATOS ÁLTALÁNOS ISKOLÁSOK

EREDMÉNYEK

 

ÓVODÁS VERS- ÉS MESEMONDÁS KATEGÓRIA

 

ARANY MINŐSÍTÉS:

Vörös Bence  Szombathelyi Vadvirág Óvoda  4. éves

EZÜST MINŐSÍTÉS:

 

Márkus Ilka  Szombathelyi Vadvirág Óvoda életkor: 6 év

Balogh Emma Dorina Szombathelyi Gazdag Erzsi Óvoda

 

 

ALSÓ TAGOZATOS VERS- ÉS MESEMONDÁS KATEGÓRIA

ARANY MINŐSÍTÉS:

Győrvári Lili Anna  Nyitra Utcai Általános Iskola, Szombathely

Tóth Noel Kristóf   Dr. Nagy László EGYMI Általános Iskola, Kőszeg 2. osztályos

Borsos Dorka  Paragvári Utcai Általános Iskola, Szombathely 2.b osztály
 

EZÜST MINŐSÍTÉS:

Szabó- Rácz Heléna   Paragvári Utcai Általános Iskola, Szombathely 3.z. osztály

Rózsa Soma Vajk Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és AMI, Szombathely 3. osztály

Szalai Mátyás Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és AMI, Szombathely 3.b. osztály

 

BRONZ MINŐSÍTÉS:

Pintér Adrienn Vas Megyei GYVK Kőszegi Leány Gyermekotthona 3. osztály

Burka Bianka Vas Megyei GYVK Kőszegi Leány Gyermekotthona 3. osztály

Perger Gergely Szombathelyi Derkovits Gyula Általános Iskola 3.a osztály

Krizmanich Anna Csenge  Bersek József Általános Iskola, Kőszeg 3. osztály

Erdős Emília  Vas Megyei GYVK, Kőszegi Leány Gyermekotthon 1. osztály

 

BRONZ MINŐSITÉS ÉS KÜLÖNDÍJ

Szalai Árpád   Aranyhíd EGYMI Szombathely 3. osztály

Virág Csenge Vas Megyei GYVK Kőszegi Leány Gyermekotthona 1. osztály

 

 

ALSÓ TAGOZATOS EGYÉB KATEGÓRIA

ARANY MINŐSÍTÉS:

 

Grabarics  Milán   Nyitra Utcai Általános Iskola, Szombathely 4. osztály                                      

 

EZÜST MINŐSÍTÉS:

Rózsa Soma és Szalai Mátyás Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és AMI , Szombathely 3.B osztály 

3. c osztály Boldog Brenner János Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium,Szombathely

 

BRONZ MINŐSÍTÉS:

MILOVANI Tánccsoport  Miloradić Horvát Iskola, Szombathely 4. osztály

 

ALSÓ TAGOZATOS MAI DAL KATEGÓRA

 

BRONZ MINŐSÍTÉS

 

Molnár Márk  Nagy László EGYMI (Beszédjavító Ált. Isk.) Kőszeg 2.a osztály

Bors Ivett és Dimény Hanna  Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola 4. osztály  

 

 

 

ONLINE AGORA GYERMEK ÉS IFJÚSÁGI MŰVÉSZETI FESZTIVÁL 2020

FELSŐ TAGOZATOS ÉS KÖZÉPISKOLÁS EREDMÉNYEK

 

FELSŐS VERS- ÉS PRÓZAMONDÁS KATEGÓRIA

 

EZÜST MINŐSÍTÉS:

Bak Emma  Bersek József Általános Iskola, Kőszeg 5. osztály

Desics Bettina  Bersek József Általános Iskola, Kőszeg  8. osztály

Kumánovich Kata Bersek József Általános Iskola, Kőszeg 9. osztály

BRONZ MINŐSÍTÉS:

Kumánovich Kinga  Kőszeg Bersek József Általános Iskola,Kőszeg 5. osztály.

Teket Dóra  Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola 8.a osztály

Sipos Ákos  Paragvári Utcai Általános Iskola, Szombathely 7. d osztály

Pintér Vivien   Vas Megyei GYVK Kőszegi Leány és Gyermekotthon  5.osztály 

Krisztián-Rudolf Kira  Bersek József Általános Iskola, Kőszeg 6. osztály

Harkány Júlia  Bersek József Általános Iskola, Kőszeg 8. osztály

Krizmanich Krisztina Kincső Bersek József Általános Iskola, Kőszeg 5. osztály

 

FELSŐ TAGOZATOS NÉPDAL KATEGÓRIA

ARANY MINŐSÍTÉS:

Gerlice népdalkör Paragvári Utcai Általános Iskola, Szombathely 4.-8. osztály

Sík Dorottya Anna Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely 7.b. osztály     

Kumánovich Kinga és Kumánovich Kristóf  Bersek József Általános Iskola, Kőszeg 5.ès 7.osztály

 

FELSŐ TAGOZATOS EGYÉB KATEGÓRIA

ARANY MINŐSÍTÉS:

Tengelics Ákos    Gothard Jenő Általános Iskola, Szombathely 7/B osztály

 

FELSŐ TAGOZATOS MODERN TÁNC

BRONZ MINŐSÍTÉS:

Völfer Réka- Horváth Dzsásztin  Dr. Tolnay Sándor Általános Iskola Gyöngyösfalu  5. osztály  

BE-JÓ Táncegyüttes – Kercselics Kitti Kíra Bersek József Általános Iskola, Kőszeg 8. osztály

BE-JÓ TáncegyüttesBencsics Regina Márta Bersek József Általános Iskola, Kőszeg 7. osztály

BE-JÓ Táncegyüttes – Bak Emma Bersek József Általános Iskola, Kőszeg  5.osztály

BE-JÓ Táncegyüttes – Kumánovich Kinga Nóra és Kumánovich Kata Bersek József Általános Iskola, Kőszeg  5. és 9.osztály

 

FELSŐ TAGOZATOS MAI DAL KATEGÓRIA

 EZÜST MINŐSÍTÉS

Várnai Éva Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola 6.c  osztály

Agg Márton  Szombathelyi Neumann János Általános Iskola 6.osztály

BRONZ MINŐSÍTÉS:

Borbás Liza  Szombathelyi Bercsényi Miklós Általános Iskola  5. osztály

Tánczos Krisztofer Nagy László EGYMI, Kőszeg 7. osztály

 

KÖZÉPISKOLÁS MAI DAL KATEGÓRIA

ARANY MINŐSÍTÉS:

Pagano Loretta   Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnázium, Szombathely 11. osztály   

BRONZ MINŐSÍTÉS

Kumánovich Kata és Zsótér Rebeka  Bersek József Általános Iskola 9.osztály

Daystrap  Vas Megyei Szakképzési Centrum Oladi Technikum, Szombathely 9/E osztály