VEZETŐSÉG:

► Parais István – igazgató

Tel.: +36 30 235 5458

parais.istvan@agora-savaria.hu

► Prieger Szabolcs – igazgató helyettes

Tel.: +36 30 400 3490

prieger.szabolcs@agora-savaria.hu

► Novák Edina – marketingvezető

Tel.: +36 30 866 2120

novak.edina@agora-savaria.hu

► Gyürüs Ferenc – műszaki csoportvezető

Tel.: +36 30 498 9626

gyurus.ferenc@agora-savaria.hu

► Kiss Andrea – gyermek és ifjúsági szakági vezető

Tel.: +36 30 826 7081

kiss.andrea@agora-savaria.hu

► Mayer Rudolf – mozgókép szakági vezető

Tel.: +36 30 826 5449

mayer.rudolf@agora-savaria.hu

 

AGORA – Jegyiroda:

Szombathely, Március 15. tér 5.

Mobil: +36 20 502 9351

jegyiroda@agora-savaria.hu

 

AGORA - Művelődési és Sportház munkatársai:

Szombathely, Március 15. tér 5., Tel.: +36 94 312 666

► Parais István – igazgató

Tel.: +36 30 235 5458

parais.istvan@agora-savaria.hu

► Prieger Szabolcs – igazgató helyettes

Tel.: +36 30 400 3490

prieger.szabolcs@agora-savaria.hu

► Novák Edina – marketingvezető

Tel.: +36 30 866 2120

novak.edina@agora-savaria.hu

► Horváth Zoltán – rendezvényszervező

horvath.zoltan@agora-savaria.hu

► Zsirai Dóra – szervezési koordinátor

zsirai.dora@agora-savaria.hu

► Vida Gabriella – igazgatói titkár

vida.gabriella@agora-savaria.hu

AGORA – gyermek szakág munkatársai:

Szombathely, Március 15. tér 5., Tel.: +36 94 312 666, Mobil: +36 30 928 0781

► Kiss Andrea – szakági vezető

Tel.: +36 30 826 7081

kiss.andrea@agora-savaria.hu

► Geosits Judit – rendezvényszervező

geosits.judit@agora-savaria.hu

► Katonáné Nagy Mária – rendezvényszervező

katonane.maria@agora-savaria.hu

► Németh Zita – rendezvényszervező

nemeth.zita@agora-savaria.hu


Műszaki csoport:

Szombathely, Március 15. tér 5., Tel.: 94/312-666

► Gyürüs Ferenc – műszaki csoportvezető

Tel.: +36 30 498 9626

gyurus.ferenc@agora-savaria.hu

► Németh Gergely

muszak@agora-savaria.hu

► Németh Tibor

muszak@agora-savaria.hu

► Németh Ernő – hangtechnikus

muszak@agora-savaria.hu

► Lévai András – gondnok, karbantartó

► Lukács Lászlóné – takarító

► Tóth Györgyné Erzsébet – takarító


AGORA – Savaria Filmszínház munkatársai:

Szombathely, Mártírok tere 1., tel. / fax: +36 94 312 280

► Mayer Rudolf – mozgókép szakági vezető

Tel.: +36 30 826 5449

mayer.rudolf@agora-savaria.hu

 

► Szabó Zoltán - mozigépész

szabo.zoltan@agora-savaria.hu

 

MMIK munkatársai:

Szombathely, Ady tér 5., Tel.: 94/312-535

► Csercsics Rita - koordinátor

Tel.:06 94/312-535

csercsics.rita@agora-savaria.hu

► Fixl Miklós - információs munkatárs 

Tel.:06 94/312-535

fixl.miklos@agora-savaria.hu

► Benes Péter Ernőné - takarító

► Fölnagy Anna - takarító

► Unger Ferenc - karbantartó

► Németh Zoltán - gondnok