Programjaink

ÁLLÁSHIRDETÉS

megosztás facebook-n

Az AGORA Szombathelyi Kulturális Központ projekt munkatársat keres

meghirdetés dátuma: 2019. május 17.

Az AGORA Szombathelyi Kulturális Központ munkatársat keres
a Helyi identitás és kohézió erősítése Szombathelyen (projekt azonosítószám: TOP-6.9.2-16-SH-2018-00001) nyertes projekt megvalósítása érdekében

Feladatok:
• projekt folyamatok a célterületre vonatkozó teljes körű megvalósítása
• a projektvezető, projekt szakmai vezető által kiadott feladatok operatív végzése
• a projekt folyamatainak, cselekvéseinek projekt előírásoknak megfelelő adminisztrációja
• projektmegbeszélések szervezése, dokumentálása
• célcsoport bevonása a közösségi cselekvésekbe, a célcsoport bevonásával kapcsolatos feladatok koordinálása és dokumentálása

Elvárások:

• legalább középfokú végzettség
• uniós projekt megvalósításában szerzett tapasztalat
• MS Office alkalmazások szintű ismerete
• precizitás, pontos adminisztráció
• problémamegoldó képesség
• jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
• kreativitás, önállóság
• kiváló szervezőképesség
• TEAM munkában való jó együttműködési készség

• a projekt által előírt 120 órás közösségfejlesztő képzésen való részvétel, a képzés elvégzése

Előnyök:

• TÁMOP/TIOP/TOP projektekben szerzett tapasztalat
• EPTK felület ismerete
• megoldásközpontú és rendszerben való gondolkodás, kiemelkedő asszertivitás
• terhelhetőség

• kulturális, közösségi, gyermek-ifjúsági-családi programok szervezésében való jártasság

Amit kínálunk:
• stabil, megbízható munkáltatói háttér
• kézzelfogható célokért folytatott munka
• fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés időtartama:
Határozott idejű munkaviszony 2019. június 1. – 2020. május 31-ig, heti 20 órában,

3 hónapos munkaidőkeret teljesítéssel.

E-mail-ben önéletrajz, iskolai végzettséget és projekt-tapasztalatot igazoló referencia megküldése a parais.istvan@agora-savaria.hue-mail címre.

Jelentkezési határidő legkésőbb május 24-ig.
A pályázatok beérkezésétől kezdve folyamatosan hívjuk be a jelentkezőket, az arra alkalmas jelölttela szerződést megkötjük.

Programnaptár
Következők
EMMI logó
NKA
AGORA PROJEKT
OTP simple pay new
DigIT-AGORA
Médiatanács Támogatási Program
Szombathely város címer
Savaria Nemzetközi Táncverseny honlap
SzombathelyPont
Europa Cinemas
Aszakkör
Art Mozi Egyesület
Menthol multimedia
Legvaszon
Mozi bárhol
Szombathely Foglalkoztatási Paktum
Pénzügyileg legstabilabb cégek tanúsítványa
TIOP-1. 2. 1/A-12/1 (Társadalmi Infrastruktúra Operatív Program)
TOP- 6.9.2-16 (Terület és Településfejlesztési Operatív program)
TOP-6.1.4-16  - Társadalmi és környezeti szempontból fenntartható turizmusfejlesztés c. pályázati konstrukció
TOP-7.1.1-16-Kulturális és közösségi terek infrastrukturális fejlesztése és helyi közösségszervezés a városi helyi fejlesztési stratégiához kapcsolódva c. pályázati konstrukció